LMT Autosporta Akadēmijas rallija ekipāžai Sesks/Caune mājas posmā Rally Liepāja spoža debija ar pilnpiedziņas auto

AUTO - ERC LETTONIE RALLY -  2019
AUTO - ERC LETTONIE RALLY -  2019
AUTO - ERC LETTONIE RALLY -  2019
AUTO - ERC LETTONIE RALLY -  2019
AUTO - ERC LETTONIE RALLY -  2019
AUTO - ERC LETTONIE RALLY -  2019

Nedēļas nogalē LMT Autosporta Akadēmijas ekipāža Mārtiņš Sesks ar stūrmani Krišjāni Cauni pirmo reizi oficiālās rallija sacensībās piedalījās ar pilnpiedziņas R5 klases automašīnu. Latvijā notikušajā FIA Eiropas rallija čempionāta trešajā posmā Rally Liepāja, startējot ar Škoda Fabia R5 auto, ekipāža pārsteidza ar augstvērtīgu un stabilu braukšanu no starta līdz pat finiša esatakādei pēc vairāk kā 206 kilometrus garas sportiskās distances, Rally Liepāja finišu sasniedzot kopvērtējuma trešajā vietā.

FIA ERC kopvērtējumā, Sesks/Caune no uzvarētāja Olivera Solberga uzrādītā rezultāta atpalika par 57,4 sekundēm, bet līdz Alekseja Lukjaņuka otrajai vietai pietrūka 34,7 sekundes. Savu tuvāko sekotāju – britu pilotu Krisu Ingramu, LMT Autosporta Akadēmijas ekipāža pārspēja par 19,4 sekundēm.

FIA Eiropas junioru rallija čempionāta ERC1 Junior ieskaitē Seskam/Caunem otrā vieta, piekāpjoties vien Oliveram Solbergam. Nedēļas nogalē norisinājās arī divi Latvijas rallija čempionāta posmi, un abos no tiem ekipāža nopelnīja vietu uz goda pjedestāla LRC ABS ieskaites klasē. Sestdien notikušā 3. posma kopvērtējumā ekipāžai trešā vieta, bet svētdien notikušajā 4. posmā – otrā.

Informācija par ekipāžas sportiskajām gaitām atrodama sociālo tīklu kontos Twitter @MSesks, Facebook @MartinsSesksRallying, Instagram @martins_sesks, kā arī LMT Autosporta Akadēmijas Facebook lapā @AutosportaAkademija.

Oficiālie sacensību rezultāti pieejami http://autorally.lv/

Atpakaļ