M.Sesks/R.Francis apvienojas, lai sasniegtu TOP3 Pasaules Junioru čempionātā 2020.gada sezonā

2018.gada Eiropas čempioni autorallijā, “LMT Autosporta Akadēmijas rallija ekipāža” Mārtiņš Sesks/Renārs Francis apvieno spēkus, lai cīnītos par TOP3 Pasaules Junioru čempionātā. Sniegs, ledus, asfalta segums un dažādas grants virsmas pārbaudīs 2020. gada FIA Junior WRC ekipāžu spējas.

  1. gada čempions balvā saņems pilnīgi jaunu Ford Fiesta R5 Mk II ar 200 Pirelli riepām, bezmaksas WRC 3 reģistrācijai 2021. gada sezonai un pieciem bezmaksas ralliju startiem. Ja 2020. gada čempions turpina uzvarēt 2021. gada WRC 3 čempionātā, 2022. gada sezonā būs iespēja startēt divos rallijos ar M-Sport Ford pasaules rallija komandu.

Mārtiņš Sesks, „LMT Autosporta Akadēmijas rallija ekipāžas” pilots: „2020.gada JWRC rallija sezona būs zināmāka, jau iepazītas trases un zināma komandas noteiktā kārtība. Pirmais posms paredzēts Zviedrijā, kur jau esmu bijis, ceļi pēc savas specifikas ir diezgan līdzīgi Latvijas ceļiem. Rallijs Sarma ir lielisks veids kā sagatavoties Pasaules rallija čempionāta pirmajam ziemas posmam. Zviedrijas gleznainie ezeru ceļi un meži Värmlandes reģionā veido Rally Sweden posmus, kas ir vienīgais pasaules čempionāta posms, kas notiek tikai ziemā. Ja skatās sezonas kopējo mērķi, tad 2020.gadā, 20 gadu vecumā finišēt sezonas kopvērtējuma TOP3 būtu lieliski, protams, izcīnīt čempiona titulu – izcili.”

Renārs Francis, „LMT Autosporta Akadēmijas rallija ekipāžas” stūrmanis: „Ir iespējas dzīvē, kuras vajadzētu izmantot un šī ir viena no tām. Vienu titulu mēs kā ekipāža jau esam izcīnījuši un tagad jāīsteno vēl viens, augstāks mērķis. Mums ir plāns ilgtermiņa sadarbībai, ne tikai vienai sezonai, maksimāli daudz papildināt vienam otru un kopā attīstīt braukšanas iemaņas, lai kļūtu ātrāki un precīzāki. Šobrīd plānojam treniņnometni Somijā, lai pēc iespējas labāk sagatavotos jaunajai autosporta sezonai.”

Pasaules Junioru čempionātā paredzēti pieci posmi: Rally Sweden (13.-16.feb.), Rally d’Italia Sardinia (4.-7.jūn.), Rally Finland (6.-9.aug.), Rally Germany (15.-18.okt.), kā arī nav zināms, kur notiks atceltais Čīles posms.

Informācija par ekipāžas sportiskajām gaitām atrodama sociālo tīklu kontos „Twitter” @MSesks, „Facebook” @MartinsSesksRallying, „Instagram” @martins_sesks, kā arī „LMT” Autosporta Akadēmijas „Facebook” lapā @AutosportaAkademija.

Atpakaļ