“Samsonas Rally” gaidāms M.Seska/R.Franča duelis ar WRC junioru ieskaites sāncenšiem

LMT Autosporta Akadēmijas ekipāža M. Sesks/R. Francis nedēļas nogalē aizvadīs pirmo Latvijas rallija čempionāta ieskaites posmu “Samsonas Rally”, kas no 31.jūlija līdz 1.augustam  norisināsies Lietuvas ziemeļaustrumos, Rokišķu un Zarasai apkārtnē.

Sacensībās iekļauti 16 ātrumposmi ar kopējo distanci 140 km, un sportistiem tā būs atgriešanās jau  zināmajos Rokišķu apkārtnes posmos, kā arī jaunajos ātrumposmos Zarasai apkārtnē.

Gaidāmās sacensības dos iespēju mērot spēkus  ne vien ar Latvijas un Lietuvas rallija čempionāta  ieskaites dalībniekiem,  bet  neitrālos apstākļos arī ar somu ekipāžu  Sami Pajari/Marko Salminens, kura konkurē ar Sesku un Franci pasaules rallija čempionātā junioriem. Šā gada pirmajā pasaules rallija čempionāta posmā Zviedrijā  M. Sesks/R. Francis izcīnīja otro vietu, bet  S.Pajari/ M.Salminens palika ceturtie.

 “Šajās sacensībās mēģināsim vēl labāk pielāgoties savam Ford Fiesta Rally4 un mazināt agresīvo iegriešanu līkumos, lai iegūtu lielāku izejošo ātrumu. Soli pa solim pildīsim uzdevumus, lai nokļūtu pasaules rallija čempionāta TOP 3. Nenoliegšu, ka rallijā “Žemaitija 2020” “nenokārtotās attiecības” ar  lietuvieša Justas Tamašauskas ekipāžu, kura brauc  ar krietni jaudīgāko BMW M3,  risināsim arī  “Samsonas Rally”, jo startēsim līdzās – attiecīgi ar 33. un 34. numuru,” komentē LMT Autosporta Akadēmijas pilots Mārtiņš Sesks.

Pēc  divām nedēļām M. Seska/R. Franča ekipāžai paredzēts starts otrajā Latvijas rallija čempionāta ieskaites posmā – “Rally Liepāja”, kam sekos  pasaules rallija čempionāta ieskaites posmi Igaunijā (4.-6.septembrī), Vācijā (15.-18.oktobrī) un Sardīnijā (29.oktobrī -1.novembrī).

Informācija par ekipāžas sportiskajām gaitām atrodama sociālo tīklu kontos „Twitter” @MSesks, „Facebook” @MartinsSesksRallying, „Instagram” @martins_sesks, kā arī LMT Autosporta Akadēmijas „Facebook” lapā @AutosportaAkademija.

 

Atpakaļ