Latviešu spēka zīmes M.Seskam/R.Francim palīdzēs cīnīties pasaules rallija trasēs

Latviešu spēka zīmes M.Seskam/R.Francim palīdzēs cīnīties Latvijas un pasaules rallija trasēs. LMT Autosporta Akadēmijas ekipāža Mārtiņš Sesks/Renārs Francis 10.augustā iepazīstināja ar  jauno komandas sporta auto un kombinezonu dizainu, kas veidots  pošoties  nozīmīgajām mājas sacensībām “Rally Liepāja”, kā arī  gaidāmajiem pasaules junioru rallija čempionāta posmiem.

“Sacensībās nozīme ir katram sīkumam.  Kombinezonu un auto dizains  veido daļu no sacensību enerģijas un noskaņas, bet ar šo esam gatavi būt vēl dinamiskāki un ātrāki šīs sezonas nozīmīgākajās sacensībās – “Rally Liepāja”, “Rally Estonia”, “ADAC Rallye Deutschland” un “Rally Italia Sardegna”. Vienlaikus sacensības mums ir svētki, jo darām, ko mīlam – sacensībās piedzīvojam vainagojumu treniņu procesam, kā arī ar lepnumu prezentējam savu valsti un pilsētu. Tieši tāpēc kombinezona dizainā esam saglabājuši latviešu spēka zīmes no Lielvārdes jostas, kas aizvadītajā gadā WRC posmos raisīja ļoti plašu interesi,  kā arī Liepājas uzrakstu un Morzes kodu,” skaidro LMT Autosporta Akadēmijas pilots Mārtiņš Sesks.  Piešķirot vairāk tumšās krāsas auto un kombinezona dizainam, Aigars Celms un Lauris Ermansons radījuši dinamisku un nedaudz agresīvu komandas koptēlu. ERC un JWRC sacensībās to papildinās arī melnas sejas maskas.

Kā simbolu LMT atbalstam, papildu spēkam, izturībai un 5G ātrumam trasē komandas ģenerālsponsors LMT sportistiem dāvināja medu, ko vākušas uz LMT ēkas jumta dzīvojošās 5 bišu saimes, kas  uzņēmuma, nu jau, 150 000 darbiniekiem pievienojušās šovasar.

Ekipāža aizvadījusi  veiksmīgu pirmo JWRC sacensību posmu februārī Zviedrijā, bet pēc pandēmijas ar augstiem rezultātiem startējusi “Rally Žemaitija” un “Rally Samsonas”, noslēdzošajā ieņemot pirmo vietu 2WD klasē un trešo vietu Latvijas rallija čempionāta ieskaitē.

14.-16. augustā M. Seska/R. Franča ekipāža startēs Latvijas rallija čempionāta ieskaites posmā – ERC “Rally Liepāja”, kam sekos  pasaules rallija čempionāta ieskaites posmi Igaunijā (4.-6.septembrī), Vācijā (15.-18.oktobrī) un Sardīnijā (29.oktobrī -1.novembrī).

Atpakaļ