Tehnisks defekts liedz M.Seskam/ R.Francim izcīnīt uzvaru “Rally Liepāja”

DSC04970
DSC04061
M2-18
DSC05891
DSC08123
DSC04246

LMT Autosporta Akadēmijas ekipāža Mārtiņš Sesks/Renārs Francis šajā nedēļas nogalē Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) Eiropas rallija čempionāta otrajā posmā – “Rally Liepāja” bija ERC 3 junioru grupas līderpozīcijās līdz astotajam ātrumposmam, kad  tehnisku iemeslu dēļ nācās no sacensībām izstāties.

Sacensību ietvaros ekipāža aizvadīja gan Eiropas rallija čempionāta otro posmu, gan Latvijas rallija čempionāta otro un trešo posmu. Astotajā no desmit “Rally Liepāja” ātrumposmiem Sesks/Francis ieņēma līderpozīcijas ERC 3 junioru grupā ar 1,1 sekundes pārsvaru pār  Kenu Tornu/Kauri Pannasu. Vecpils ātrumposmā, kas sacensību noslēdzošajā dienā tika veikts jau otro reizi, komanda bija uzņēmusi labu tempu.  Tomēr Slavenais Stroķacs tramplīns izrādījās liktenīgs.

“Ātrums bija vēl lielāks, lēciens vēl augstāks un tālāks. Akmeņi pārsita aizsargus un pamatīgi sabojāja radiatoru. Taču tagad vismaz ir skaidrs, cik augstu un tālu varam lēkt “Rally Estonia”,”komentē “LMT” Autosporta Akadēmijas pilots Mārtiņš Sesks.

Pēc divarpus nedēļām M.Seska/R. Franča ekipāža piedalīsies pasaules rallija čempionāta ieskaites posmos Igaunijā (4.-6.septembrī), vēlāk Vācijā (15.-18.oktobrī) un Sardīnijā (29.oktobrī -1.novembrī).

Informācija par ekipāžas sportiskajām gaitām atrodama sociālo tīklu kontos „Twitter” @MSesks, „Facebook” @MartinsSesksRallying, „Instagram” @martins_sesks, kā arī LMT Autosporta Akadēmijas „Facebook” lapā @AutosportaAkademija.

Atpakaļ