Lai nokļūtu “Rally Estonia” JWRC komandu virsotnē, būs nepieciešama ātra domāšana

LMT Autosporta Akadēmijas ekipāža Mārtiņš Sesks/Renārs Francis šodien sākuši sacensību Pasaules rallija Junioru čempionāta posmā “Rally Estonia 2020”, kas no 4. līdz 6.septembrim notiek Igaunijā. Sacensībās ekipāža startē ar  M-Sport Poland būvēto Ford Fiesta Rally4 un sacentīsies ar 11 citām ekipāžām.

“Sacensību trase ir ātra, ciņa būs saspringta un līderus šķirs sekundes. Taču, lai nokļūtu TOP 3, ralliju sāksim mierīgi un pārdomāti, pakāpeniski kāpinot tempu. Lai arī kopumā trase ir pazīstama, tajā ir izveidoti vairāk nekā divdesmit mākslīgie tramplīni, kādi citās sacensībās sastopami reti, un tie būtiski iespaidos braukšanas ritmu. Visu izšķirs ātra domāšana,” komentē LMT Autosporta Akadēmijas un M-Sport pilots Mārtiņš Sesks.

Šovakar Tartu ielās tiks aizvadīts 1,28 km garš pirmais sacensību posms, bet galvenās cīņas notiks sestdien un svētdien, kad sportistiem būs jāveic 17 ātrumposmi ar kopēju garumu 233 km.

Ekipāžai šis ir otrais starts Pasaules Junioru čempionātā M-Sport komandas  sastāvā. Pirmais Pasaules Junioru čempionāta secensību posms notika februārī  Zviedrijā, nākamais komandas starts paredzēts Sardīnijā (8.-11.oktobrī).

Informācija par ekipāžas sportiskajām gaitām atrodama sociālo tīklu kontos „Twitter” @MSesks, „Facebook” @MartinsSesksRallying, „Instagram” @martins_sesks, kā arī LMT Autosporta Akadēmijas „Facebook” lapā @AutosportaAkademija.

Atpakaļ