JWRC kopvērtējuma līderi Sesks/Francis uz Sardīniju dodas pēc uzvaras

LIELAISizm_vinnefotoLV-4345
LIELAISizm_vinnefotoLV-4379
LIELAISizm_vinnefotoLV-4369
LIELAISizm_vinnefotoLV-4352

Pasaules Junioru rallija čempionāta kopvērtējuma līderi, LMT Autosporta Akadēmijasekipāža Mārtiņš Sesks/Renārs Francis uz Sardīnijā notiekošo posmu devušies ar augstiem mērķiem, ko apliecināja finišējot kā pirmie sacensību testa ātrumposmā un uzrādot par 0,7 sekundēm ātrāku laiku nekā sīvākajam konkurentam TomamKristensonam un par 2,7 sekundēm apsteidzot somu Sami Pajari, kurš veica tikai vienu testa braucienu.

Piektdien, rallija pirmajā dienā sportistiem būs jāveic seši ātrumposmi (95 km), bet sacensībās kopumā 16 ātrumposmi (238 km) aizritēs pa ļoti ātriem, akmeņainiem un šauriem ceļiem.

“Testa ātrumposmā apzināti uzņēmām ātru tempu, lai pārliecinātos par regulējumu atbilstību. Daļa no sacensību ceļiem ir zināmi, daļa jauniepazīti, taču visos nepieciešama maksimāli augsta koncentrēšanās, pārdomāta un precīza braukšana. Pirmā sacensību diena gan tehniski, gan braukšanas taktikas ziņā būs vissmagākā. Ceļi ir šauri, akmeņaini, ar bīstamām vietām un asiem līkumiem, kur katra maza neprecizitāte var atstāt trases malā ar nolauztu riteni un izstāšanos no sacensības. Taču mūsu plāns ir veikt pilnu distanci ar labāko iespējamo laiku un mazākajiem zaudējumiem,” sacensību virzību iezīmē Mārtiņš Sesks.

Ar taktiski pārdomātu braukšanas stilu Sesks/Francis aizvadītajā sacensību posmā Igaunijā izcīnīja karjerā pirmo uzvaru Pasaules Junioru rallija čempionātā, vienlaikus kļūstot par Pasaules junioru rallija čempionāta kopvērtējuma līderiem.

Pirmais šī gada Pasaules Junioru čempionāta sacensību posms notika februārī Zviedrijā, nākamais septembra sākumā Igaunijā, bet sezonu noslēdz sacensības Sardīnijā (8.-11.oktobrī) un Beļģijā (19.-22.novembrī).

Informācija par ekipāžas sportiskajām gaitām atrodama sociālo tīklu kontos „Twitter”@MSesks, „Facebook” @MartinsSesksRallying, „Instagram” @martins_sesks, kā arīLMT Autosporta Akadēmijas „Facebook” lapā @AutosportaAkademija.

Atpakaļ