Mārtiņš Sesks un Renārs Francis izcīna uzvaru “Rally Liepāja”

LMT Autosport akadēmijas ekipāža Mārtiņš Sesks un Renārs Francis sestdien, 3.jūlijā izcīnīja uzvaru Eiropas rallija čempionāta posmā “Rally Liepāja” ERC3 ieskaitē, kurā dalībnieki startē ar priekšpiedziņas automašīnām.

“Šodien bija īstā rallija diena, kurā parādījām, ka varam būt ātrākie un izcīnīt uzvaru savās mājās, lai arī rallijs sākās trauksmaini – ar avāriju treniņos un ne pārāk veiksmīgu sacensību pirmo dienu”, norāda LMT Autosporta akadēmijas pilots Mārtiņš Sesks.

Kopumā Sesks/ Francis izcīnīja uzvaras piecos no divpadsmit ātrumposmiem, un sacensību finišā tuvākos konkurentus, Francesči/ Gorguilo no Francijas, apsteidza par vienu minūti un 16,6 sekundēm.

 

“Liepājas ralliju šogad uztvērām kā pamatīgu sagatavošanos pēc divām nedēļām gaidāmajam Igaunijas WRC posmam,  jo mūsu sezonas prioritāte ir pasaules čempionāts. Tāpēc uzvara Eiropas rallija čempionāta otrajā posma “Rally Liepāja” nebija pats galvenais – svarīgāk bija parādīt labu sniegumu un pārbaudīt savu spēju robežas,” skaidro Sesks.

“Protams, uzvarēt savās mājās ir ļoti patīkami, un tas mums līdz šim nebija izdevies. Vēlos teikt lielu paldies līdzjutējiem, kuri visu šo nedēļu mūs atbalstīja un deva papildus motivāciju būt pašiem ātrākajiem trasē.”

Nākamās sacensības latviešu rallija ekipāžai gaidāmas pēc divām nedēļām, no 15. līdz 18. jūlijam  “Rally Estonia”, kurā Sesks/ Francis turpinās cīņu par WRC  junioru čempiona titulu. WRC noslēdzošie posmi notiks Beļģijā (13.-15.augustā) un Spānijā (14.-17.oktobrī).

Informācija par ekipāžas sportiskajām gaitām atrodama arī www.martinssesks.com un sociālo tīklu kontos „Twitter” @MSesks, „Facebook” @MartinsSesksRallying, „Instagram” @martins_sesks.

Atpakaļ