Sesks debitē ar MRF riepām un cer uz panākumiem ERC Open

Šajā nedēļas nogalē no 10. līdz 12. jūnijam debitējot ar MRF Tyres Mārtiņš Sesks un Renārs Francis startēs Polijas rallijā, Eiropas rallija čempionāta (ERC) Open ieskaitē. Polijas rallija starts tiks dots piektdienas vakarā Mikolajkos un 14 sacensību ātrumposmi 188,10 km kopgarumā  aizritēs  ātros grants ceļos ar daudziem sarežģītiem kāpumiem un lēcieniem.

Lai gan Seska ekipāža bija spiesta izlaist iepriekšējo posmu Rally Islas Canarias, pēc uzvaras Azoru salu rallijā Latvijas autosportisti ieņem trešo vietu čempionātā.

Pagājušajā nedēļā Sesks paziņoja, ka uz atlikušo sezonas daļu pievienosies MRF Tyres komandai, un ceļi Polijas Mazūrijas ezeru rajonā būs ideāli piemēroti viņa debijai komandā. Komentējot līguma noslēgšanu ar MRF Tyres, Sesks norādīja, ka ir priecīgs, ka tas  var notikt arī sezonas vidū:

“Tas dod mums jaunu stimulu turpmākajam darbam, tāpēc esmu patiešām priecīgs. Es  ceru, ka šīs būs ilgtermiņa attiecības, tāpēc degam nepacietībā  pārbaudīt riepas Polijas rallijā”.

Polijas grants ātrumposmi ir līdzīgi ātrumposmiem, kādi rodami Liepājas apkārtnē, un pēc Kurzemē aizvadītajiem treniņbraucieniem autosportists uzteic sadarbību ar Proracing Engeniering un R4Skoda, sagatavojot automašīnu gaidāmajam startam.

“Ar komandu mēs esam lieliski sapratušies, komada ir perfekti sagatavojusi auto. Arī ar inženieriem esam darījuši, cik varam, lai labi brauktu ar jaunajām riepām.”

Līdz šim Sesks Polijas rallijā ir startējis tikai vienu reizi – 2018. gadā sacensības pārtrauca negadījums:

“Pēdējo un pirmo reizi, kad braucu Polijā, tas nebija veiksmīgākais rallijs, taču tajā izcīnijam Eiropas čempionu titulu. Vienmēr ir patīkami, ka vispirms ir bijis sarežģītāks, āķīgāks rallijs kā Polija, kur ir smilšaināks un šaurāks, bet pēc tam braukt Liepājā, kur ir ātrāki, cietāki, saprotamāki ceļi. Ja viss izdosies kā cerēts Polijā, tad tā būs laba bāzīte priekš Liepājas rallija.”

No 1. līdz 3. jūlijam Seska un Franča ekipāža startēs arī Eiropas rallija čempionāta posmā Rally Liepāja.

Atpakaļ