Seska/Franča ekipāža izcīna otro vietu Polijas “Rally Radków”

Latvijas Mobilais Telefons (LMT) atbalstītā autorallija ekipāža Mārtiņš Sesks un Renārs Francis aizvadītajā nedēļas nogalē Polijā startēja autosacīkstēs “Rally Radków”, gūstot pārliecinošu otro vietu, un turpinās sacensības šonedēļ ar startu vēl vienā asfalta rallijā Slovākijā.

Uz Poliju ekipāža devās, lai piedalītos testos un pilnveidotu braukšanas prasmes uz asfalta. Pateicoties sacensību organizētāju pretimnākšanai izdevās ne tikai testi, bet pēdējā brīdī radās iespēja piedalīties “Rally Radków”, kas bija  Polijas “Tarmac Masters” seriāla noslēdzošais, sestais posms. Sportisti mēroja sešus asfalta ātrumposmus, kuru kopgarums bija nepilni 47 kilometri.

Visos ātrumposmos ātrākos rezultātus uzrādīja poļu pilota Gžegoža Gžiba ekipāža, kas startēja ar “Škoda Fabia Rally2 evo”. Sesks/ Francis uz starta izgāja ar tehniski mazāk spēcīgo “Škoda Fabia Rally2-Kit” automobili, ko šosezon jau izmantoja Eiropas čempionāta posmos. Visos ātrumposmos Sesks/Francis uzrādīja otro labāko rezultātu  un finišā absolūtās ieskaites uzvarētājiem piekāpās par 51 sekundi.

Ekipāža jau pieteikusi dalību šajā nedēļas nogalē Slovākijā gaidāmajās asfalta sacensībās “Garrett Rally Košice”, kas būs Slovākijas un Polijas čempionātu posms. Sacensībās būs jāmēro 11 ātrumposmi vairāk par 125 km kopgarumā. Šeit konkurence būs vēl spēcīgāka. “Team MRF Tyres” komandas braucējiem ticis 4. starta numurs.

Atpakaļ