Mārtiņš Sesks un Renārs Francis izcīna trešo vietu Polijas un Slovākijas rallija čempionāta noslēdzošajā posmā ”Garrett Rally Košice”

Latvijas Mobilais Telefons atbalstītā Mārtiņa Seska ekipāža, startējot ar ”Škoda Fabia Rally2Kit” automašīnu, svētdien, 2022.gada  24.oktobrī izcīnīja trešo vietu Polijas un Slovākijas rallija čempionāta noslēdzošajā posmā, rallijā ”Garrett Rally Košice”, piekāpjoties vien Polijas asfalta rallija čempionam Gregoržam Gržibam un Polijas rallija čempionam Tomam Kristensonam, kuri attiecīgi startēja ar jaudīgākām ”Škoda Fabia Rally2 evo” un ”Hyundai i20 R5” automašīnām.

Mārtiņš Sesks pēc rallija atzina, ka ”Rallija ceļi bija ļoti interesanti. Pagājušajās brīvdienās startējām Polijā, kur tas rallijs vairāk līdzinājās tādam kā rallijsprintam, taču tas mums ļāva ļoti labi sagatavoties šim rallijam, kas bija līdzīgs Čehijas ERČ Barum rallijam, kur ceļi ir ātri un nelīdzeni. Papildus tam ralliju sarežģītu padarīja laikapstākļi, jo lija lietus, taču tas mums priekš treniņa bija ļoti labi. Esam apmierināti.”

Sacensību piektajā ātrumposmā Seska ekipāža bija ātrākā, tuvākos sekotājus apsteidzot gandrīz par deviņām sekundēm: “Šajā posmā lija lietus un izdomājām ļoti labu stratēģiju. Visi riskēja uz sausiem laikapstākļiem, bet mēs noriskējām un braucam ar slapjam laikam paredzētām riepām, kas arī mums atmaksājās”.

Plašāka informācija par Mārtiņa Seska/ Renāra Franča ekipāžas sportiskajām gaitām rodama sociālo tīklu kontos „Twitter” @MSesks, „Facebook”@MartinsSesksRallying un „Instagram” @martins_sesks.

Atpakaļ