Rallijā ”Sarma 2023” ar pirmo numuru trasē dosies Sesks/Francis

Šajā nedēļas nogalē, 10.-11.janvārī, ar ralliju ”Sarma 2023” tiks atklāts Latvijas rallija un rallijsprinta čempionāts. Ar pirmo numuru trasē dosies liepājnieki Mārtiņš Sesks/Renārs Francis.
Rallijs šogad būs ļoti kompakts – Pirmā ātrumposma starts sestdien tiks dots 09:21, bet noslēdzošais ātrumposms sāksies 13:51. Pavisam kopā sportistiem būs jāveic seši dopi ar kopējo garumu 85,56 km.

Zināms, ka rallijā uz starta kopā izies 58 ekipāžas. Pirmais numurs piešķirts Mārtiņa Seska/Renāra Franča ekipāžai, kura trasē dosies ar ”Škoda Fabia R4” automašīnu. Ar otro numuru trasē dosies Jānis Vorobjovs/Guntars Zicāns (”Mitsubishi Mirage”), bet trešais numurs piešķirts Emīlam Blūmam/Ralfam Lipstokam (”Mitsubishi Lancer Evo IX”). Tāpat starp dalībniekiem uz starta izies un par augstu rezultātu absolūtajā ieskaitē cīnīsies tādi piloti kā Timu Korge (”Mitsubishi Lancer Evo X”), Edijs Bergmanis (”Mitsubishi Lancer Evolution IX”), Alans Popovs (”Mitsubishi Lancer Evolution IX”), Karls Peders Nordstrands (”Škoda Fabia Proto”), Elviss Hermanis (”Škoda Fabia Proto”), Mareks Švarcs-Švampāns (”Ford Fiesta NRC”) u.c.

Rallijsprintā par uzvaru cīnīsies 17 ekipāžas, kurā kopā būs jāveic četri dopi (55,45 km).

Šī posma ietvaros tiks aizvadīts arī pirmais LAF atklātā kausa izcīņas Historic 1.posms, kurā startēs septiņas ekipāžas. Starp dalībniekiem būs arī Mārtiņš Svilis/Aivis Aizsilnieks.

Rallija Sarma 2023 atklāšana Gulbenes pilsētas centrā sāksies 10. februārī, pulksten 17:00 ar Ex da Bass DJ setu, kam sekos uguns šovs un oficiālās uzrunas, kā arī tradicionālā rallija automobiļu starta estakādes šķērsošana. Rallijam starts tiks dots nākamajā rītā, pulksten 9:00. Plašāku informāciju un oficiālos dokumentus var atrast Latvijas rallija čempionāta oficiālajā vietnē autorally.lv.

Atpakaļ