Seskam uzvara Rallijā Alūksne un iedvesma startam ERČ

DSC04755
RallyAluksne_2day-20
RallyAluksne_2day-9
RallyAluksne_2day-2
RallyAluksne_2day-3
DSC04074
DSC04080
DSC04480
DSC05453

Latvijas Mobilais Telefons (LMT) atbalstītā rallija ekipāža Mārtiņš Sesks/ Renārs Francis šovakar svin uzvaru rallijā Alūksne. Pirmo reizi startējot ar Škoda Fabia RS Rally 2 sporta automašīnu liepājnieki pārlieku necentās riskēt, bet izzināt jaunās automašīnas darbību un savas braukšanas nianses, tomēr cīņa par uzvaru rallijā izvērtās spraiga.

Rallijs Alūksne sākās ar diviem nakts ātrumposmiem, kuros Sesks/ Francis iekrāja pirmo handikapu. Otrajā sacensību dienā pēc SS3 un SS4 ekipāža turpināja krāt pārsvaru līderpozīcijā un, lai gan zaudēja Jētsam SS5 un SS6, Sesks/ Francis saglabāja 6,97 sekunžu vadību. Sacensību noslēdzošie četri ātrumposmi pagāja mainoties līderiem, tomēr liepājnieku duets saglabāja vadību un SS10 bija ātrākie.

Mārtiņš Sesks: “Noslēdzošajos posmos vienkārši darījām savu darbu un atšķirībā no mūsu līdzjutējiem par savu rezultātu daudz nedomājām. No tiesas žēl par Jētsa izstāšanos SS9, pazuda tāds veselīgs konkurences tonuss.”

“Uzvara nāca kā pievienotā vērtība, jo galvenais bija aprast ar auto. Nevar sacīt, ka visu jau paguvām izzināt, bet ir jau saprotamāk. Tieši tāpēc mēs šajā nedēļas nogalē bijām Alūksnē, tāpēc trenējāmies un gatavojāmies, lai šīs lietas būtu skaidras pēc divām nedēļām Portugālē, ” sacīja Sesks.

Jau otrdienas vakarā no Liepājas ostas Sports Racing Technologies apkalpotais sporta auto un komanda dosies uz Eiropas rallija čempionāta (ERČ) pirmo posmu. ERČ Portugāles posms Rally Serras de Fafe e Felgueiras no 10.-12.martam lielākoties aizritēs uz grunts seguma, bet otrais posms  5.-6.maijā Kanāriju salās – uz asfalta seguma.

Ekipāžas sportiskajām gaitām iespējams sekot sociālo tīklu kontos „Twitter” @MSesks, „Facebook” @MartinsSesksRallying, „Instagram” @martins_sesks un mājaslapā https://www.martinssesks.com

Atpakaļ