Mārtiņš Sesks gatavojas asfalta rallijam Kanāriju salās

Latvijas Mobilais Telefons atbalstītā autosporta ekipāža Mārtiņš Sesks un Renārs Francis gatavojas  startam Eiropas rallija čempionāta otrajā posmā Kanāriju salās, kas tiks aizvadīts maija pirmajā pusē.

Liepājnieki uzsākuši gatavošanos Eiropas rallija  čempionāta otrajam posmam – “Rally Islas Canarias” , kas būs pirmais asfalta posms. Sacensību dalībniekiem būs jāveic 13 ātrumposmi, ar kopējo distanci 190,06 kilometri. Kanāriju salu rallijā  pieteiktas vairāk kā 60 ekipāžas. Liepājnieki šajā posmā  startēs ar jauno “Škoda Fabia RS Rally2” automobili un pārstāvēs “Team MRF Tyres” .

Iepriekš  Kanāriju salās Seska ekipāža startējusi 2018. gadā ar priekšpiedziņas “Opel Adam R2” auto un sasniedza otro vietu “Junior ERC” ieskaitē.

“Aizvien jūtos ļoti jauns, bet tad atceros, ka pēdējo reizi Kanāriju salu rallijā startēju pirms pieciem gadiem, kas šķiet ļoti  ilgu laiku atpakaļ,” saka Mārtiņš Sesks. “Toreiz braucu ar “Opel Adam” un tas bija priekšpiedziņas auto. Kopš tā laika daudz asfalta rallijos neesmu piedalījies, bet zinu, ka komanda palīdzēs man sagatavoties un kļūt ātrākam”.

Pirmais “Rally Islas Canarias” ātrumposms ceturtdienas vakarā sāksies plkst. 23.05 pēc Latvijas laika, savukārt piektdienā un sestdienā rallija līdzjutēji varēs vērot pa sešiem ātrumposmiem. Piektdienas pirmā ātrumposma starts pulksten 12.28, bet sestdien rallija notikumu starts pulksten 11.49.

Visu ātrumposmu tiešraides translācijas Latvijā vērojamas Tet televīziju piedāvājumos – izklaides platformā Tet TV+, interaktīvajā Tet TV un virszemes Tet TV – kanālos TV3 Sport Open, TV3 Sport 3 un TV6.

Pēc ERČ sezonas otrā posma Kanāriju salās  liepājniekiem plānots starts ERČ trešajā posmā 79.Rajd Polski ORLEN (19.-21.maijs).

Ekipāžas sportiskajām gaitām iespējams sekot sociālo tīklu kontos „Twitter” @MSesks, „Facebook” @MartinsSesksRallying, „Instagram” @martins_sesks un mājaslapā https://www.martinssesks.com

Atpakaļ