Ar testiem un kvalifikācijas braucienu Sesks / Francis sāk dalību ERC trešajā posmā “Rajd Polski”

Ar veiksmīgiem pirmssacensību testiem un kvalifikācijas braucienu dalību Eiropas rallija čempionāta trešajā posmā “Rajd Polski” sāk Latvijas Mobilais Telefons atbalstītā ekipāža Mārtiņš Sesks / Renārs Francis.

Piektdien, 19.maijā sportisti aizvadīja treniņus un kvalifikācijas braucienu, kurā ātrākais bija mājinieks un sacensību galvenais favorīts uz uzvaru Mikolajs Marčiks. 0,1 sekundi viņam zaudēja ātrais soms Miko Heikila, bet trešais finišēja bijušais WRC pilots Haidens Padons. Augsto ceturto vietu izcīnīja Mārtiņš Sesks/Renārs Francis. Liepājnieku ekipāžai 0,2 sekundes zaudēja cits bijušais WRC pilots Mads Ostbergs. Cīņa bija saspringta, jo vadošais piecinieks finišā iebrauca pussekundes robežās. Vēlāk Mikolaiku Arēnā norisinājās šova ātrumposms, kur atkal ātrākais bija Marčiks – 0,9 sekundes viņam zaudēja Padons, bet 1,1 sekundi lēnāks bija Eriks Cais. Rokasbremzes defekta dēļ Seska ekipāža vienā no līkumiem  zaudēja ātrumu un finišā ieņēma 22.vietu, līderim zaudējot 4,3 sekundes. Taču īstās cīņas tiks aivadītas nedēļas noaglalē – sestdien sportisti veiks septiņus ātrumposmus  103.84 km kopgarumā, bet svētdien astoņus posmus 78.22 km kopgarumā.

Plašāka informācija par ekipāžas sportiskajām gaitām rodama sociālo tīklu kontos „Twitter” @MSesks, „Facebook” @MartinsSesksRallying, „Instagram” @martins_sesks un mājaslapā https://www.martinssesks.com .

Atpakaļ