Mārtiņš Sesks: Pēc avārijas Romas rallijā ERČ trasē atgriezīsimies stiprāki!

FIA Eiropas rallija čempionāta (ERČ) sestajā posmā Rally di Roma Capitale, kas šajā nedēļas nogalē norisinās Itālijas galvaspilsētā Romā, Mārtiņš Sesks / Renārs Francis pirmajos trīs posmos turējās līderu desmitniekā, bet ceturtajā ātrumposmā avarēja.

Latvijas Mobilais Telefons (LMT) atbalstītā rallija ekipāža sacensības Romā sāka no Eiropas rallija čempionāta vicelīderu pozīcijām un Itālijas posmā cerēja gūt gan labu asfalta braukšanas pieredzi, gan cīnīties par čempionāta punktiem. Pirmajos trīs ātrumposmos Sesks un Francis brauca labā tempā un turējās līderu desmitniekā, tomēr ceturtajā ātrumposmā strauji izbraucot līkumu, automašīna izslīdēja,  atsitās pret ceļa betona malu un avarēja, apmetot kūleni.  

“Līdz šim viss gāja labi, sajūtas bija labas, tomēr ātrā līkumā izstūma automašīnas priekšgalu un atsitāmies pret ceļa betona malu. Ātrums bija tik liels, ka mums vairs nebija kur palikt – tad jau bijām ceļa varā. Bet mums pašiem viss ir kārtībā! Zinām arī uzreiz to kļūdu, ko pieļāvām, un apzināmies pieredzes trūkumu. Šis rallijs mums ir beidzies. Bet atgriezīsimies stiprāki, nekas traks nav noticis,” notkušo komentē Mārtiņš Sesks. 

Ar Sports Racing Technolgies sagatavoto Rally 2 automašīnu TEAM MRF TYRES komandas sastāvā Seska/ Franča ekipāža Eiropas rallija čempionātu turpinās 19.-20.augustā Čehijā un 7.-8.oktobrī Ungārijā. 

Ekipāžas sportiskajām gaitām iespējams sekot sociālo tīklu kontos „Twitter” @MSesks, „Facebook” @MartinsSesksRallying, „Instagram” @martins_sesks un mājaslapā https://www.martinssesks.com

Atpakaļ